Vlnité a trapézové polykarbonátové dosky

Vlnité a trapézové dosky z polykarbonátu v kombinácii s oceľovou, drevenou alebo hliníkovou konštrukciou sú kompletným riešením pre rôzne prístrešky a zastrešenia. Vlnité i trapézové polykarbonátové dosky môžu byť bez problémov použité spoločne so známymi a na trhu bežne dostupnými strešnými systémami. Vysoká priehľadnosť a veľmi dobrá priestupnosť svetla sú len nepatrnou časťou výhod, ktoré tento materiál ponúka.

Vlastnosti:

  • Široký sortiment farieb a profilov dáva projektantom príležitosť vybrať to najlepšie riešenie pre ich projekty.
  • Vysoká priehľadnosť dosiek zaručuje vynikajúcu priestupnosť svetla pod zastrešenie čo je hlavným dôvodom pre ich použitie.
  • Extrémne vysoká odolnosť proti nárazu zabezpečuje, že dosky sú bezpečné, prakticky nerozbitné, v porovnaní s ostatnými používanými materiálmi a zasklievacími systémami.
  • Jednostranný koextrudovaný UV filter zabraňuje starnutiu a poškodzovaniu dosky slnečným UV žiarením. Výborné vlastnosti polykarbonátu zaručujú stále zachovávanie rovnakých mechanických a optických vlastností. Pre ďalšie informácie ohľadom záruky kontaktujte svojho predajcu.
  • Vďaka daným profilom a nízkej hmotnosti polykarbonátu nie sú vyžadované na konštrukcie zvláštne požiadavky a zostávajú tak bezpečné a ekonomicky nenáročné pre dané použitie.

Použitie:

prístrešky, pergoly, autobusové zástavky, skleníky, zvislé steny, všetky drobné zastrešenia ...