Logistika pobočka Košice

Orientačný prehľad rozvozových dní

Rozvoz po celej SR za paušálny poplatok:

- dosky s dĺžkou do 3 metrov: 18,- € s DPH (12,50 € bez DPH)

- dosky s dĺžkou nad 3 metre: 35,- € s DPH (25,- € bez DPH)

- prípadne dohodou (platí pre materiál menších rozmerov, napr.: doska o rozmere 1050 x 1000mm, skrutky podložky, tesnenia, plexisklo rúry a tyče,...)

Rozvoz materiálu pre západne, severné, južné a stredné Slovensko na nasledovnom odkaze: pobočka Koš

Upozornenie:

  • doručenie materiálu je realizované výhradne na vopred dohodnuté miesto, adresa musí obsahovať PSČ a byť dostupná zo spevnenej cesty
  • rozvozovým dňom rozumieme celý pracovný deň v čase od 7:00-18:00 hod. V deň doručovania zásielky nevieme ovplyvniť jej presný čas doručenia počas dňa. O orientačnom čase vykládky Vás budeme vopred informovať. Prepravu vykonáva iba vodič. Zaistite preto prosím pre vykládku z auta dostatočný počet osôb (pri dlhých materiáloch ideálne dve) ktoré preberú, odnesú a uložia materiál na Vami stanovené miesto.
  • v prípade platby v hotovosti žiadame o presnú čiastku, vodič nemusí mať drobné na vrátenie. Pokiaľ chcete platiť kartou, informujte nás o tom vopred, vybavíme vodiča platobným terminálom.
  • pri doručení skontrolujte zásielku v prítomnosti prepravcu. Prípadné nezrovnalosti poznačte na dodací list. Prosíme Vás o prevzatie zásielky, umožníte tak vykládku nasledujúcich zásielok. Reklamáciu doriešime v najkratšej možnej dobe.
  • na našich stránkach https://www.zenitsk.sk/na-stiahnutie/ sú k dispozícii odporúčané montážne návody. Pred montážou si prosím preštudujte príslušný návod.

Uzávierka objednávok pre daný smer rozvozu je predchádzajúci pracovný deň do 9:00hod. !

Dôležité: Prepravu materiálu vykonáva len vodič. Prosíme o zabezpečenie minimálne jednej osoby, ktorá vodičovi pomôže s vykládkou. Odporúčame vopred premyslieť miesto pre zloženie zásielky s ohľadom na objednané rozmery. V prípade platby v hotovosti prosím o prípravu presnej čiastky, vodič nemusí mať drobné na vrátenie / vydanie peňazí.

Prehľad jednotlivých smerov rozvozu zobrazuje nasledovná tabuľka:

 

Deň

 

Prevádzka Košice Náhľad
Pondelok Zóna K1

(Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Levoča, Spišská Nová Ves, Gelnica)

mapa-rozvozu-zona-3
Utorok Zóna K2

(Trebišov, Michalovce, Sobrance, Humenné, Snina)

mapa-rozvozu-zona-1
Streda Zóna K3

(Prešov, Sabinov, Vranov nad Topľou, Bardejov, Svidník, Stropkov, Medzilaborce)

mapa-rozvozu-zona-2
Štvrtok Zóna K4

(Rimavská Sobota, Revúca, Rožňava)

mapa-rozvozu-zona-4
Piatok Zóna K5

(Košice, Košice - okolie)

mapa-rozvozu-zona-5